(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

В УДКСУ у м.Тернівці відбувся семінар за участю клієнтів управління

Опубліковано 23 вересня 2019 року, 09:25

20 вересня 2019 року в Управлінні Державної казначейської служби України у м. Тернівці Дніпропетровської області під головуванням начальника Управління Мартиненко Любові за участю бухгалтерів головних розпорядників коштів місцевого бюджету м. Тернівки проведено семінар — нараду. на якій обговорювались зокрема такі питання:

- запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) та виключення параметру код/МФО банку з 01.11.2019 року;

- внесення змін до положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1352.

Головний спеціаліст відділу надходжень та видатків Приходько Альона звернула увагу на постанову Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», відповідно до якої з 01.10.2019 вводяться в дію банківські рахунки, сформовані за стандартом  IBAN (номер банківського рахунку складатиме 29 літерно-цифрових символів). З 01.10.2019 по 31.10.2019 встановлено перехідний період, протягом якого банки зобов’язані самостійно здійснювати заміну діючих рахунків відповідно до вимог стандарту IBAN, з 01.11.2019 рахунки за стандартом  IBAN діятимуть на постійній основі.

 Заступник начальника управління — начальник відділу надходжень та видатків Тутова Ірина розповіла  про внесення  постановою КМУ від 22.05.2019 №440 змін до Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1352, зокрема виключено поняття окремої бюджетної програми органів державної влади по виконанню завдань (проектів) інформатизації; під час виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації державні замовники беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за такими завданнями після їх погодження з Генеральним державним замовником (Державне агентство з питань електронного урядування України,  у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 100 тис. гривень.  Погодження завдань (проектів) вартістю меншою, ніж 100 тис. гривень здійснюється шляхом повідомлення Генерального державного замовника за визначеною ним процедурою.

Методикою визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації, затвердженою наказом Державного агентства від 14.05.2019 №35,   зазначено: до завдань, проектів (робіт) у сфері інформатизації належать завдання, проекти (роботи), що виконуються в межах бюджетних програм або здійснюються в інтересах органів державної влади та інших розпорядників бюджетних коштів і відповідають кодам Національного класифікатора України ДК 02162015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015  №1749  , та наведені у Переліку кодів Класифікатора, що визначають належність завдань, проектів (робіт) до сфери інформатизації. Таким чином, відповідно до пункту 5 Розділу II Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2002 №1098 «Про паспорти бюджетних програм», у разі, якщо бюджетна програма передбачає виконання завдань (проектів) з інформатизації, видатки на інформатизацію визначаються окремим напрямом використання бюджетних коштів у паспорті бюджетної програми.

Впродовж дискусії учасники активно обговорювали питання запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) та змін у паспорти бюджетних програм щодо виокремлення завдань (проектів) з інформатизації. На всі питання працівниками Управління були надані кваліфіковані та вичерпні відповіді в межах   компетенції органу Казначейства.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux