(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

В Головному управлiнні Казначейства у Дніпропетровській області відбулося чергове засідання Колегії

Опубліковано 27 вересня 2019 року, 16:12

 27 вересня 2019 року у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області відбулося розширене засідання Колегії за участі керівників управлінь Казначейства області. Відкрив засідання начальник Головного управління Ігор Фліссак, який оголосив порядок денний засідання та запропонував заслухати доповідачів, а потім перейти до обговорення висвітлених та поточних питань роботи.

Про актуальні аспекти формування органами Казначейства бюджетної звітності про виконання державного та місцевих бюджетів із використанням АС «Є-Звітність» доповіла  начальник управління консолідованої звітності Тетяна Грива.

Стосовно виконання у 2019 році територіальними управліннями Казначейства області кошторисів на утримання апаратів, згідно напрямів, затверджених у паспорті бюджетної програми на поточний бюджетний рік виступила  начальник відділу фінансової роботи – головний бухгалтер Антоніна Бардіна.

Начальник відділу кадрового забезпечення Ганна Петренко розповіла про  оцінювання діяльності державних службовців у 2019 році, інші питання кадрового забезпечення.

Стан виконання заходів із забезпечення протипожежної безпеки в органах Казначейства охарактеризувала заступник начальника відділу адміністративно-господарського забезпечення  Інна  Жевжик.

Після обговорення поточних питань роботи начальник Головного управління підвів підсумки засідання та ще раз наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи з клієнтами органів Казначейства області щодо переходу на дистанційне обслуговування через систему «Клієнт Казначейства-Казначейство», забезпеченні ефективності заходів з протипожежної безпеки, в тому числі – проведенні тестування протипожежних систем за участі служб з надзвичайних ситуацій області, а також підготовці будівель органів Казначейства області до роботи в зимовий період, забезпечення комфортної роботи казначеїв в період холодів.

Заступник начальника Головного управління Тетяна Нароваткіна нагадала про перехід з 01.10.2019 року на нові рахунки, відмітивши при цьому, що переакредитація   відбуватися не буде. А також наголосила, що перехідний період по дохідних рахунках закінчується 030.09.2019, по видаткових рахунках продовжено до 12.01.2020.