(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

УДКСУ у Криворізькому районі: навчаємося протипожежній безпеці

Опубліковано 13 серпня 2019 року, 10:10


На виконання доручення Голови Казначейства України  щодо посилення заходів з протипожежної безпеки до управління Державної казначейської служби України у Криворізькому районі Дніпропетровської області 12 серпня поточного року запросили провідного інспектора Криворізького районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області капітана служби цивільного захисту Галину Свірідову  для проведення тематичної лекції стосовно протипожежної безпеки у службових приміщеннях управління.

Під час проведення заходу були присутні начальник управління Світлана Тесленко та працівники управління. В своїй розповіді провідний інспектор зазначила, що пожежі стали однією із серйозних причин втрати ресурсів, матеріальних цінностей та людського потенціалу. Основними причинами виникнення пожеж в Україні є необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроприладів, приладів опалення та інше.

Галина Свірідова  звернула увагу, що забезпечення пожежної безпеки підприємств, установ та організацій покладається на їх керівників і уповноважених ними осіб. Начальник управління Світлана Тесленко повідомила про проведену роботу із зазначеного питання в управлінні.

 Спеціалісти управління отримали розгорнуті відповіді на всі запитання, що виникали  під час проведення заходу. Крім того, капітан служби цивільного захисту надала   практичні поради щодо використання вогнегасників, якими оснащено управління та презентувала наглядні матеріали щодо протипожежного захисту, які розміщені на інформаційних стендах управління.

Наприкінці зустрічі начальник управління   висловила від імені працівників управління вдячність за змістовні роз’яснення та висловила сподівання щодо подальшої співпраці з питань протипожежної безпеки.