(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Семінар-навчання в УДКСУ у м.Жовтих Водах

Опубліковано 18 листопада 2019 року, 15:29

Управлінням державної казначейської служби у м. Жовтих Водах 18 листопада проведено семінар-навчання з відповідальними працівниками бюджетних установ.

В зв’язку з реорганізацією у поточному році відділу освіти міської ради в УДКСУ у м.Жовтих Водах майже вдвічі зросла кількість розпорядників коштів, що обслуговуються в управлінні. Крім того,  більшість  бухгалтерів нових установ не мають досвіду роботи в бюджетній сфері. Працівники управління  Казначейства протягом року доклали багато зусиль і весь рік наполегливо навчали нових клієнтів. На жаль, в багатьох установах висока плинність кадрів та безвідповідальність виконавців залишає на низькому рівні якість підготовки фінансових документів.

Начальник відділу надходжень та видатків Чупілко Віта на конкретних прикладах розглянула типові випадки порушень бюджетного законодавства.

Начальник відділу звітності Дідик Тетяна підвела підсумки подання звітності за ІІІ квартал та звернула увагу на важливість підготовки річного звіту.

На семінарі фахівці управління надали відповіді на запитання присутніх та роз’яснення вимог нормативних документів.

Начальник управління  Сизоненко Ганна закликала керівників та головних бухгалтерів підійти з усією відповідальністю до виконання своїх обов’язків, а беручи до уваги завершення бюджетного року, забезпечити своєчасне і якісне надання документів для проведення розрахунково-касового обслуговування установ.