(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Підключення клієнтів до СДО “Клієнт казначейства - Казначейство”

Опубліковано 04 вересня 2019 року, 16:56

 04 вересня 2019 року в Управлінні державної казначейської служби України у Васильківському районі Дніпропетровської області проведено нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів щодо переходу на розрахунково-касове обслуговування з використанням системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства - Казначейство”.

Начальник управління Світлана Чорнобривець зупинилась на перевагах обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства — Казначейство”. Така система надає можливість клієнту в режимі реального часу володіти інформацією про стан рахунків в Казначействі та проводити всі операції, не залишаючи територію власного офісу. Також керівник відмітила, що станом на 01 вересня 2019 року 18 бюджетних установ, які обслуговуються в Казначействі, вже працюють через СДО.

Головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації Олександр Китиця оголосив перелік документів, необхідних для укладання договору, підключення, надання доступу та використання СДО згідно наказу ДКСУ від 26.04.2019 №133 “Про затвердження Порядку використання системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства — Казначейство” в органах Державної казначейської служби України”.

Головний бухгалтер Васильківської райдержадміністрації Тетяна Корнійчук поділилась позитивним  досвідом роботи через систему дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства — Казначейство” та зупинилась на перевагах цієї системи.