(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Начальник ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області інспектує райміськуправління

Опубліковано 25 червня 2019 року, 17:19

25 червня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби у Дніпропетровській області Фліссак Ігор Ярославович проінспектував   управління  Державної казначейської служби в Інглецькому та Тернівському районах м.Кривого Рогу, у Широківському районі.   Керівник поспілкувався з колективами управлінь – розповів про перспективи розвитку та пріоритети в роботі Казначейства, про  розподіл фонду заробітної плати в  2019 році,  матеріального заохочення і оплати праці працівників управлінь. Окремо   висвітлив результати планових внутрішніх аудитів діяльності органів Казначейства  області та найпоширеніші помилки в роботі райміськуправлінь.  Окремо обговорили проблемні питання, які виникли в роботі управлінь при  обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів,   щодо роботи системи електронного документообігу «АСКОД», захисту інформації, обслуговування клієнтів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство»  та інші важливі питаннями, що стосуються діяльності управлінь.

В УДКСУ у Тернівському районі керівник Казначейства області поспілкувався   клієнтами управління, які в цей час прибули на обслуговування, зокрема з представниками КЗО "Криворізька ЗCШІ №8 I-II ступеня ДОР", КУ "Будинок милосердя "Затишок",  КМР  КНП "ЦПМСД №1" КМР.

Під час бесіди Ігор Ярославович акцентував увагу на змінах, які планується ввести в розвитку інформаційних технологій, оновленні програмних продуктів. Також було зосереджено увагу на контролі документів щодо проведення капітальних видатків.

Керівник ГУ оглянув службові приміщення на предмет їх оснащення меблями, комп’ютерною технікою та засобами протипожежної безпеки.

Пізніше очільник Головного управління зустрівся з  головою Широківської районної ради Ситниченко Є.В. та головою Широківської об’єднаної  територіальної громади Кокулом О.А.

Голову райради хвилювало питання утримання фельшерско-акушерських пунктів в віддалених від райцентрах селах, у зв’язку з чим  керівники обговорили можливість  надання об’єднаними територіальними громадами, на території яких знаходяться фельшерско-акушерські пункти, субвенції на утримання цих установ, зокрема на виплату заробітної плати медичним працівникам.