(056) 791-16-66
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Державні службовці ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області навчаються державному управлінню

Опубліковано 02 вересня 2019 року, 17:27

2 вересня 2019 року у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України при    відбулися урочисті збори, присвячені початку нового 2019-2020 навчального року. В заході взяли участь першокурсники, трудовий колектив інституту, слухачі, студенти, аспіранти та докторанти інституту.

Цього року лави слухачів та студентів інституту поповнили більше 400 осіб з п'яти областей України - Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької та Черкаської. Серед них – працівники Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області: заступник начальника управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів – начальник відділу розрахунків за міжбюджетними трансфертами Неделевич Тетяна  та начальник управління інформаційних технологій та захисту інформації Лернер Геннадій.

За традицією, що склалася в інституті, першокурсникам були вручені атрибути студентства: посвідчення слухача, студентський квиток та залікову книжку. Також в урочистій обстановці була прийнята Присяга першокурсника, право оголосити яку було надано слухачці 1 курсу, лауреату конкурсу "Кращий державний службовець 2017 року" у номінації "Кращий керівник" Неделевич Тетяні.